Huawei Mate 10 Lite, Nova 2 Plus, Honor 7x telefono baterijos

Aktyvūs filtrai

Huawei Mate 10 Lite, Nova 2 Plus, Honor 7x telefonų baterijos

Ieškote naujos OEM baterijos savo Huawei Mate 10 Lite, Nova 2 Plus, Honor 7x išmaniajam telefonui? Elektroninėje parduotuvėje Telefonubaterijos.lt jūs galite rasti platų prekių asortimentą, kurį sudaro originalios Huawei Mate 10 Lite, Nova 2 Plus, Honor 7x telefonų baterijos labai patrauklia kaina.

Visas jas galite patogiai ir paprastai įsigyti net neišėję iš namų ar iš bet kurios kitos vietos, tiesiog aplankę mūsų interneto puslapį. Be to, ne vienai prekei gali būti taikoma ir akciją, tad reikalingą bateriją galėsite nusipirkti pigiau nei įprastai.

Huawei Mate 10 Lite, Nova 2 Plus, Honor 7x telefonų baterijos internetu

Telefonubaterijos.lt – patogi vieta įsigyti baterijas mobiliesiems telefonams Huawei Mate 10 Lite, Nova 2 Plus, Honor 7x. Mūsų prekių asortimente yra originalios (OEM) šio modelio išmaniųjų telefonų baterijos, tad pakeitus seną nauja galėsite džiaugtis daug geriau veikiančiu išmaniuoju.

Baterijos mobiliems telefonams turi ribotą tarnavimo laiką. Tačiau pačią bateriją galima gana nesunkiai pakeisti, o Huawei Mate 10 Lite, Nova 2 Plus, Honor 7x akumuliatoriai kainuoja pigiau nei naujas įrenginys, tad pasirinkti tokį sprendimą tikrai apsimoka. Prekes kataloge galite rikiuoti pagal populiarumą, tad nesunku matyti, apie kuriuos baterijų modelius atsiliepimai yra geriausi.

Kodėl reikia keisti telefono bateriją?

Jūsų Huawei Mate 10 Lite, Nova 2 Plus, Honor 7x telefono baterija yra ličio jonų akumuliatorius. Per laiką arba dėl pažeidimų ji netenka pajėgumo išlaikyti įkrovą. Dėl to telefonas sparčiai išsikrauna, sunkiai įsikrauna arba nepalaiko įkrovos, gali net kaisti ir staigi išsijunginėti. Pastebėjus šiuos simptomus rekomenduojame keisti telefono bateriją. 

Tai yra gana nebrangus sprendimas, o seną bateriją nauja galėsime pakeisti tiesiog vietoje, savo paslaugų centre. Nauja baterija džiugins didesne talpa ir telefonas vėl turėtų veikti optimaliai.

Huawei Mate 10 Lite, Nova 2 Plus, Honor 7x telefonų baterijos kaina

Perkant Huawei Mate 10 Lite, Nova 2 Plus, Honor 7x telefonų baterijas internetu jūs galėsite rasti pasiūlymą patrauklia kaina. Be to, atrinktoms prekėms taikoma ir ne viena akcija, tad norintys sutaupyti dar labiau gali pasinaudoti ypatingais pasiūlymais!