Samsung Galaxy Xcover 2 telefono baterijos

Aktyvūs filtrai

Samsung Galaxy Xcover 2 telefonų baterijos 

Ar norite pagerinti savo patirtį naudojant išmanųjį Samsung Galaxy Xcover 2 telefoną? Jeigu susiduriate su dažnu išsikrovimu, ilgu įkrovimo procesu arba kitomis problemomis, neskubėkite turimą telefoną keisti brangiai kainuojančiu nauju. Dažnai problemos priežastis yra susidėvėję arba pažeisti akumuliatoriai. Juos pakeitus, telefonas vėl veikia puikiai.

Telefonubaterijos.lt rasite Samsung Galaxy Xcover 2 telefonams skirtas OEM baterijas arba baterijas su padidinta talpa. Įsigykite patrauklia kaina jau dabar ir džiaukitės puikiai veikiančiu išmaniuoju telefonu!

Samsung Galaxy Xcover 2 telefonų baterijos internetu

Internetu nesunku įsigyti Samsung Galaxy Xcover 2 telefonams tinkančias baterijas. Mūsų prekių kataloge yra įvairios kokybiškos, originalios telefonų baterijos ir padidintos talpos baterijų modeliai, tinkantys būtent Samsung Galaxy Xcover 2. 

Nors pasirinkimas platus – pasinaudokite prekių filtrais ar rikiavimo įrankiu, kad lengviau rastumėte populiariausias baterijas ir žinotumėte, apie kurias iš jų pirkėjų atsiliepimai bus geriausi. Seną bateriją nauja pakeisti galėsime ir savo paslaugų centre, Vilniuje. 

Požymiai, kad laikas keisti telefono bateriją

Yra keletas požymių, rodančių, kad atėjo laikas Samsung Galaxy Xcover 2 telefonų baterijos keitimui. Tie požymiai:

1.     Telefonas nebeišlaiko įkrovos taip ilgai, kaip anksčiau.

2.    Telefono įkrovimas trunka daug ilgiau nei anksčiau.

3.     Įkraunamas arba naudojamas telefonas smarkiai kaista.

4.    Telefono akumuliatoriaus įkrova (procentais) netikėtai padidėja arba sumažėja.

5.    Jūsų telefono akumuliatorius greitai išsikrauna net tada, kai telefono nenaudojate.

Jei pastebėjote bet kurį iš šių požymių, patartina telefono akumuliatorių patikrinti pas specialistus ir nustatyti, ar jį reikia keisti. Taip pat patartina, kad baterijos mobiliems telefonams būtų keičiamos kas kelerius metus, kad jūsų naudojimo patirtis būtų sklandi bei maloni.

Samsung Galaxy Xcover 2 telefonų baterijos kaina

Samsung Galaxy Xcover 2 telefonų baterijų kaina priklauso nuo pasirinktos baterijos tipo ir modelio. Prekių kataloge esančius produktus galite rikiuoti pagal kainą, o vykstant akcijoms bus nesunku rasti, kurie produktai iš katalogo kainuos dar pigiau.