iPhone SE (2020) telefono baterijos

Apple iPhone SE (2020) turėtojams svarbu žinoti, kad internetu galima patrauklia kaina įsigyti naują, OEM (originalią) arba net padidintos talpos bateriją savo išmaniajam. Tad net ir tuo atveju, kai jūsų telefonas ima išsikrauti sparčiai arba sunkiai įsikrauna, nebūtinai skubėkite jį pakeisti nauju. Kai kada reikalingas tik jūsų iPhone SE (2020) telefonų baterijos pakeitimas!

Aktyvūs filtrai

Apple SE (2020) iPhone telefonų baterijos internetu

Internetu, el. parduotuvėje Telefonubaterijos.lt jūs galite patogiai ir paprastai įsigyti bateriją savo Apple iPhone SE (2020) išmaniajam telefonui. Mes galėsime ne tik atsiųsti bateriją reikiamu adresu visoje Lietuvoje, tačiau, jeigu norite, pakeisime SE (2020)ną bateriją nauja.

Mūsų prekių kataloge yra ne tik originalios telefonų baterijos Apple išmaniesiems, tačiau ir akumuliatoriai iPhone telefonams su iki 40% didesne talpa.

Kodėl reikia keisti telefono bateriją?

Visų išmaniųjų Apple iPhone telefonų baterijos naudoja ličio jonų technologiją. Tokios baterijos mobiliems telefonams yra populiariausios, tačiau laikui bėgant jų potencialas krenta. Jeigu pastebite, kad telefonas labai sparčiai išsikrauna, nebepasikrauna sparčiai arba baterija elgiasi neprognozuojamai (taip pat gali ir sulėtėti pats telefonas), gali būti, jog pats laikas keisti bateriją.

Tai išspręs šias problemas. Keisti galite ne tik į analogišką OEM, tačiau ir į bateriją su didesne talpa

Apple iPhone SE (2020) telefonų baterijos kaina

Apple iPhone SE (2020) telefonų baterijos kaina gali būti labai įvairi. Jūsų patogumui mūsų prekių kataloge yra rikiavimo įrankis, kuris leis rikiuoti rodomus rezultatus pagal kainą. Be to, galite rasti ir ne vieną akciją, kurios metu pažymėtos baterijos kainuos pigiau. Akcijų metu yra bene geriausia galimybė įsigyti populiariausias baterijas iPhone SE (2020) telefonams, apie kurias atsiliepimai bus pozityviausi. 

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį