OnePlus 2 telefono baterijos

Aktyvūs filtrai

OnePlus 2 telefonų baterijos

Atėjo laikas pakeisti jūsų OnePlus 2 telefono bateriją? Vargina greitas ir dažnas išsikrovimas? Nebesinori nuolat pergyventi dėl to ar telefonas neišsikraus pačiu blogiausiu metu? Pamirškite visas šias problemas įsigiję naują OEM OnePlus 2 telefono bateriją. 

Telefonubaterijos.lt parduodamos originalios telefonų baterijos būtent šiems ir kitiems OnePlus telefonų modeliams. Įsigykite ir vėl mėgaukitės puikiai veikiančiu išmaniuoju.

OnePlus 2 telefonų baterijos internetu

Pirkti OnePlus 2 telefonų baterijas internetu yra labai paprasta ir patogu. Jūs nelauksite eilėse ir visada galėsite palyginti kainas. Jeigu norisi artimiau susipažinti su techninėmis baterijų specifikacijomis, kaip kad talpa ar kita – užsukite į prekės puslapį, kur rasite aktualią informaciją.

Patikusias prekes iš karto įsidėkite į krepšelį ir pateikite užsakymą. Pasirūpinsime pristatymu visoje Lietuvoje arba vietoje galėsime iš karto įdėti į telefoną jūsų naująją bateriją. 

Kaip veikia OnePlus 2 telefonų baterijos?

Jūsų OnePlus 2 telefono akumuliatorius yra ličio jonų. Tai reiškia, kad jame elektros energija kaupiama naudojant ličio jonus. Kai įkraunate savo OnePlus, ličio jonai iš neigiamo elektrodo juda į teigiamą elektrodą, kur kaupia energiją. Na, o kol naudojate telefoną ir akumuliatorius išsikrauna, ličio jonai grįžta prie neigiamo elektrodo ir išlaisvina sukauptą energiją. 

Net ir geriausios OnePlus 2 telefonų baterijos sensta ir praranda dalį savo gebėjimo išlaikyti įkrovą. Tai normalu. Akumuliatoriaus senėjimo tempui įtakos gali turėti keli veiksniai, įskaitant tai, kaip dažnai naudojate telefoną, kaip jį įkraunate ir kokiomis sąlygomis jį laikote. Jeigu pastebite, kad telefonas:

·       Sparčiau išsikrauna;

·       Sunkiau įsikrauna;

·       Nebeišlaiko įkrovos ir ji nepastoviai kinta;

·       Labai įkaista.

Labai rekomenduojamas baterijos mobiliems telefonams OnePlus 2 keitimas. Tai – nesudėtingas ir sąlyginai nebrangus darbas, apie kurio rezultatus atsiliepimai yra labai teigiami.

OnePlus 2 telefonų baterijos kaina

Pasirinktos OEM – originalios OnePlus 2 telefonų baterijos kaina gali būti labai skirtinga. Akcijų metu pavyks nemažai sutaupyti, nes pirksite pigiau. Na, o bet kuriuo metu taip pat galite rikiuoti prekes mūsų el. parduotuvėje internetu pagal kainą – nuo aukščiausios arba nuo žemiausios. 

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį