Samsung Galaxy S4 telefono baterijos

Aktyvūs filtrai

Samsung Galaxy S4 telefonų baterijos

Jeigu nebenorite nuolat nusivilti dėl to, kad Samsung Galaxy S4 baterija sparčiai išsikrauna arba vargti dėl to, kad įkaitęs telefonas smarkiai sulėtėja, turime sprendimą. Originalios telefonų baterijos Samsung Galaxy S4 modeliams bei baterijos su padidinta talpa – ganėtinai nebrangi išeitis iš minėtų problemų, kuri padeda išvengti brangaus naujo telefono pirkimo.

Tinkamą bateriją patogiai įsigykite vos keliais mygtukų paspaudimais, o mes pasirūpinsime pristatymu visoje Lietuvoje arba savo paslaugų centre seną bateriją pakeisime jūsų įsigyta nauja. 

Samsung Galaxy S4 telefonų baterijos internetu

Mūsų elektroninėje parduotuvėje, kiekvienos prekės puslapyje galite rasti daugiau informacijos apie kiekvienos Samsung Galaxy S4 telefonų baterijos ypatumus ir technines savybes. Be to, su rikiavimo įrankio pagalba galite nesunkiai ir greitai rasti geriausią variantą (kurio – labiausiai pozityvūs atsiliepimai ar žemiausia kaina) iš didelio prekių katalogo. 

Perkant internetu nereikės laukti eilėse, o jeigu kils klausimų būtent apie Samsung Galaxy S4 baterijas, į juos mielai atsakys mūsų komanda telefonu +370 673 57374 arba el. paštu info@telefonubaterijos.lt. 

Požymiai, kad laikas keisti telefono bateriją

Apie tai, kad laikas keisti telefono bateriją, praneša keli požymiai. Visų pirma, nusilpę akumuliatoriai ima labai greitai išsikraudinėti bei labai lėtai įsikrauna. Jeigu pastebite, kad telefoną reikia krauti gerokai dažniau, o pats procesas trunka nenuspėjamai ilgai, tai yra rimtas signalas apie galima baterijos susidėvėjimą.

Dėl prastai veikiančios baterijos mobiliems telefonams Samsung Galaxy S4 gali kilti problemos ir dėl perkaitimo. Tad, jeigu pastebite, jog jūsų Samsung Galaxy S4 labai įkaista ir dėl to sulėtėja, gali būti, kad pats laikas keisti bateriją į naują.

Samsung Galaxy S4 telefonų baterijos kaina

Mūsų asortimente yra daug skirtingų baterijų, todėl galutinė jų kaina priklauso nuo modelio ir tipo. Kartais prekėms taikomos ir akcijos, o jų metu baterijas galima įsigyti pigiau nei įprastai.