iPhone Xs Max telefono baterijos

Apple iPhone Xs Max sparčiai išsikrauna, kaista ir sulėtėja, netikėtai išsijungia arba neįsikrauna per optimalų laiką? Labai tikėtina, jog laikas keisti bateriją. 

Užuot dairęsi naujo telefono arba galvodami apie dideles išlaidas, šias problemas galite išspręsti tikrai nebrangiai. Telefonubaterijos.lt elektroninėje parduotuvėje parduodamos pačios įvairiausios telefonų baterijos Apple iPhone Xs Max telefonų modeliams. Čia rasite ne tik originalias OEM, tačiau ir baterijas su iki 45% padidinta talpa.  

Rinkitės tarp aukščiausios kokybės baterijų, apie kurias sklinda geriausi vartotojų ir ekspertų atsiliepimai.

Aktyvūs filtrai

Apple Xs Max iPhone telefonų baterijos internetu

Jeigu nuspręsite įsigyti naują bateriją savo Apple iPhone Xs Max išmaniajam telefonui, bene geriausia tai daryti internetu. Čia jus pasitiks ne tik gausus pasirinkimas, bet ir patogios užsakymo sąlygos, patraukli baterijų kaina.

Apple iPhone Xs Max telefonų baterijos tikrai kainuos pigiau nei naujas telefonas, o rezultatą bei naudą turėtumėte pastebėti iš karto. Jūsų užsakymą patogiai pristatysime visoje Lietuvoje, o jeigu norite, bateriją nauja galėsime pakeisti vietoje, savo paslaugų centre.

Kodėl reikia keisti telefono bateriją?

Net ir kokybiškiausios originalios telefonų baterijos turi ribotą tarnavimo laiką. Per laiką, praradusios potencialą ar kitaip pažeistos jos ima kaisti, nebeišlaiko maksimalios įkrovos, sunkiau pasikrauna.

Tokie akumuliatoriai ne tik trukdo naudotojui, tačiau gali sukelti pavojų kitiems prietaisams telefono viduje ar net jums patiems. Jeigu pastebite minėtas problemas su savo Apple iPhone Xs Max, pasidomėkite galimybe internetu įsigyti naują OEM arba padidintos talpos bateriją savo išmaniajam.

Apple iPhone Xs Max telefonų baterijos kaina

Telefonubaterijos.lt siūloma bene patraukliausia kaina, kuria parduodamos baterijos mobiliems telefonams iPhone Xs Max. Be to, jeigu pastebite akciją, reikalingas baterijas galite įsigyti dar pigiau nei įprastai.