Samsung Galaxy S7 telefono baterijos

Aktyvūs filtrai

Samsung Galaxy S7 telefonų baterijos

Samsung Galaxy S7 telefonų turėtojams siūlome patogią galimybę internetu nusipirkti aukštos kokybės OEM bei padidintos talpos baterijas savo išmaniesiems. Su šiuo pirkiniu ne tik pagerinsite naudojimo patirtį, tačiau ir prailginsite telefono tarnavimo laiką. Pakeitus bateriją galima vėl džiaugtis puikiai veikiančiu Samsung Galaxy S7 išmaniuoju, todėl nebūtina skubėti pirkti naujo įrenginio.

Jūsų užsakymą pristatysime visoje Lietuvoje. Rinkitės patogiausią pristatymo metodą, o paslaugų centre Vilniuje galėsime seną Samsung Galaxy S7 bateriją pakeisti nauja, jūsų įsigyta. 

Samsung Galaxy S7 telefonų baterijos internetu

Kodėl verta pirkti Samsung Galaxy S7 telefonų baterijas būtent internetu? Tam yra bent keli privalumai.

Jums nereikės laukti eilėse. Visos baterijos ir visi akumuliatoriai telefonams gali būti įsigyjami per kelias minutes. Produkto puslapyje rasite visą naudingą informaciją apie tai, kokiomis savybėmis pasižymi mūsų siūlomos OEM originalios telefonų baterijos Samsung Galaxy S7 telefonams. Produktus kataloge galite rikiuoti pagal įvairius kriterijus, įskaitant kainą ir populiarumą, tad matysite, apie kuriuos baterijų modelius vyraujantys atsiliepimai bus geriausi.

Kataloge yra ne tik originalios baterijos mobiliems šio modelio telefonams, tačiau ir baterijų modeliai su padidinta talpa. 

Požymiai, kad laikas keisti telefono bateriją

Kada laikas keisti jūsų Samsung Galaxy S7 bateriją? Štai keletas ženklų, kurie byloja, jog tam galbūt atėjo laikas:

·       Telefonas išsikrauna per gerokai trumpesnį laiką nei anksčiau.

·       Jūsų telefonas kraunasi pastebimai ilgiau nei anksčiau.

·       Įkraunant arba naudojant telefoną jis labai smarkiai įkaista.

·       Netikėtai svyruoja telefono akumuliatoriaus įkrova procentais.

·       Telefono akumuliatorius greitai išsikrauna net tada, kai jo nenaudojate.

Jei pastebėjote bet kurį iš šių požymių, apsvarstykite galimybę atnešti telefoną patikrai pas specialistus. Pakeitus bateriją, tikėtina, kad šių problemų nebeliks!

Samsung Galaxy S7 telefonų baterijos kaina

Samsung Galaxy S7 telefonų baterijų kaina gali būti labai įvairi. Pasinaudokite prekių rikiavimo įrankiu ir matykite, kurios baterijos atitinka jūsų biudžetą ar parduodamos su akcija ir kainuoja pigiau.