iPhone 5s ekranai

Aktyvūs filtrai

iPhone 5s ekranai

Reikalingi ekranai telefonams iPhone 5s? Užsukote kaip tik ten, kur reikia, kadangi čia galite internetu nusipirkti Premium ekranus iPhone telefonams, kurių kokybė – artimiausia originalui. Kartu su pirkiniu nemokamai pridėsime ir pakeitimo rinkinį arba galėsime keitimo darbus profesionaliai, suteikdami garantiją, atlikti savo paslaugų centre, Vilniuje. 

iPhone 5s telefonų ekranai internetu

Jums nereikia stovėti eilėse ar gaišti laiką norint įsigyti ekraną savo išmaniajam telefonui Apple iPhone 5s. Aukščiausios kokybės telefonų dalys ir LCD bei OLED ekranai parduodami ir Telefonubaterijos.lt. Pirkdami čia galėsite mėgautis patogiu pristatymu (kuris nemokamas visiems užsakymams nuo 30EUR) bei lanksčiomis atsiskaitymo galimybėmis. Kiekvienas ekranas turi savo prekės puslapį, kuriame rasite daug naudingos techninės informacijos, galinčios padėti išsirinkti.

Apie iPhone 5s telefonų ekranus

Apple iPhone išmanieji telefonai garsėja aukštos kokybės ekranais ir inovatyviomis technologijomis. Juose naudojama technologija, vadinama Retina. Iš kitų ekranų ji išsiskiria dideliu pikselių tankiu, todėl vaizdai ir tekstas ekrane atrodo ryškiai, o spalvos – labai tikroviškos bei malonios akiai. 

Senesniuose iPhone modeliuose yra LCD ekranai, o naujesniuose – OLED. Naujesnių iPhone modelių telefono ekranas bus pagamintas iš medžiagos, vadinamos „Ceramic Shield", kuri sukurta taip, kad būtų atsparesnė įbrėžimams ir pažeidimams. 

iPhone ekranų dydis skiriasi priklausomai nuo modelio. Būtent jūsų iPhone 5s išmaniems tinkančius pakaitinius ekranus galite įsigyti čia, internetu. 

iPhone 5s ekranų kaina

Galutinė iPhone 5s ekrano kaina priklausys nuo kelių faktorių. Įtaką kainoms daro ir akcijos, kurių metu mobiliųjų telefonų ekranai būtent išmaniesiems iPhone 5s parduodami gerokai pigiau nei įprastai.