Xiaomi Mi 9T ekranai

Aktyvūs filtrai

Xiaomi Mi 9T ekranai

Ieškote naujo ekrano savo Xiaomi Mi 9T telefonui? Tokiu atveju galite daugiau ir nebeieškoti, kadangi čia rasite daug patrauklių pasiūlymų atnaujintiems, originaliems šio ir kitų modelių Xiaomi Mi išmaniesiems telefonams internetu. 

Užsakymai pristatomi visoje Lietuvoje, o jeigu prekių krepšelyje yra prekių už daugiau nei 30 eurų, pristatymas bus nemokamas!

Xiaomi Mi 9T telefonų ekranai internetu

Pastebėjus ekrano pažeidimą ar defektą, neskubėkite pirkti naujo telefono. Ekrano keitimas bus gerokai pigesnis ir paprastesnis procesas. Mūsų komanda darbus gali atlikti greitai ir jiems suteiks garantiją, tad pakeisti mobiliųjų telefonų ekranai džiugins nuo pat pirmos akimirkos.

Ekrano keitimas – ganėtinai specifinė užduotis, todėl nors tai ir galima pasidaryti patiems, rekomenduojami Xiaomi Mi 9T telefonus patikėti mūsų komandos profesionalams, kurie užduotį atliks nepriekaištingai. 

Apie Xiaomi Mi 9T telefonų ekranus

Kai kalbama apie Xiaomi Mi vartotojai beveik visada gali jaustis užtikrinti dėl ekranų kokybės. 

Pažangios ekranų technologijos pagalba, Xiaomi Mi ekranai telefonams išsiskiria ne tik tuo, kad atkuria akiai malonų vaizdą, bet ir įspūdingais techniniais parametrais. Didesni telefonai turi ekranus nuo krašto iki krašto su itin plonais rėmeliais. Naujausiuose išmaniuosiuose yra naudojama AMOLED technologija, kuri užtikrina dar geresnį vaizdą su gilesne juoda spalva, ryškesniais kontrastais. 

Xiaomi Mi 9T išmanieji ekranai taip pat gali turėti funkcijas, skirtas dar malonesniam žiūrėjimui, pavyzdžiui, dinamines užsklandas ir spalvų temperatūros nustatymus. Originalus, atnaujintas Xiaomi Mi 9T telefono ekranas suteiks tokią pat kokybišką patirtį žiūrint turinį ar naudojantis telefonu.

Xiaomi Mi 9T ekranų kaina

Telefonubaterijos.lt parduodamos įvairios Xiaomi Mi 9T telefonų dalys, ne tik ekranai. Tačiau, jeigu jus domina būtent atnaujintas, originalus ekranas, rasite ne vieną pasiūlymą patrauklia kaina. Pažymėtoms prekėms taikoma ir akcija, tad jas įsigysite dar pigiau. Nepraleiskite progos sutaupyti!

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį