iPhone 5C ekranai

Aktyvūs filtrai

iPhone 5C ekranai

Įskilo, sudužo ar dėl kitų priežasčių iPhone 5C ekranas tapo pažeistas? Turime jums sprendimą – mobiliųjų telefonų ekranai būtent iPhone 5C telefonams. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodamos įvairios telefonų dalys bei LCD ir OLED ekranai įvairiems Apple išmaniesiems. Jeigu sugedo arba pažeidimą patyrė jūsų telefono ekranas, jį galima pakeisti ir vėl naudotis puikiai veikiančiu išmaniuoju, tad nusipirkite ekraną jau dabar. 

iPhone 5C telefonų ekranai internetu

Internetinėje mūsų parduotuvėje galite lengvai rasti sau tinkamą ekraną ir jį užsisakyti. Visi užsakymai nuo 30 EUR yra pristatomi nemokamai, o pačių prekių puslapiuose rasite naudingos informacijos apie tai, kuo pasižymi pasirinkti iPhone 5C ekranai. 

Apie iPhone 5C telefonų ekranus

Apple iPhone visada garsėja savo ekranų raiška ir kokybe. Senesnių modelių iPhone ekranai yra skystųjų kristalų (LCD). Apple išmaniojo telefono ekranas gali būti įvairaus dydžio ir skiriasi priklausomai nuo iPhone modelio, tačiau daugumos ekranai yra 4-7 colių įstrižainės. 

Kai kuriuose naujesniuose iPhone modeliuose, ekranai telefonams yra nuo krašto iki krašto. Šiuose ekranuose taip pat naudojama technologija, vadinama OLED, kuri leidžia išgauti dar ryškesnes spalvas ir geresnį vaizdą.

Paprastai rekomenduojama kuo greičiau pakeisti sugadintą "iPhone" ekraną, nes dėl įtrūkusio ar sudužusio ekrano gali būti sunku arba neįmanoma naudotis prietaisu. Pažeistas ekranas gali būti ne tik nepatogus, bet ir pavojingas, o taip sumažina perpardavimo vertę. 

Pažeisto ekrano pakeitimas yra palyginti paprastas ir nebrangus remontas, kurį nesunkiai atliks mūsų komanda paslaugų centre, Vilniuje. 

iPhone 5C ekranų kaina

Jūsų iPhone 5C telefono ekraną galite įsigyti internetu bei patrauklia kaina. Atrinktoms prekėms galime taikyti ir akcijas, tad pažymėtus Apple iPhone ekranus įsigysite dar pigiau. Raskite optimalų variantą pagal savo biudžetą ir su palyginimo įrankio pagalba.