Xiaomi Mi 8 Lite ekranai

Aktyvūs filtrai

Xiaomi Mi 8 Lite ekranai

Turite Xiaomi Mi 8 Lite telefoną, tačiau jo ekranas pažeistas, sudaužytas arba visai neveikia? Nebūtina skubėti galvoti apie naują telefoną, kadangi visų problemų sprendimas gali būti paprastesnis ir pigesnis. Telefonubaterijos.lt, elektroninėje parduotuvėje jūs galite internetu pirkti originalius, atnaujintus Xiaomi Mi 8 Lite telefonų ekranus. 

Xiaomi Mi 8 Lite telefonų ekranai internetu

Dažniausiai mobiliųjų telefonų ekranai įskyla, būna pažeidžiami telefonui iškritus ar jį sutrenkus. Tačiau taip pat pasitaiko ir techninių, elektroninių ar kitų gedimų, dėl ko vizualiai telefono ekranas gal ir neatrodo pažeistas, tačiau jis neberodo vaizdo. Naujo telefono pirkimas gali būti nuo 3 iki kone 30 kartų brangesnis nei naujas ekranas, kurį įstačius, Xiaomi Mi 8 Lite išmanusis vėl veiktų taip, kaip anksčiau. Visus keitimo darbus galime atlikti vietoje, paslaugų centre, Vilniuje, o dalims ir paslaugai suteiksime garantiją!

Apie Xiaomi Mi 8 Lite telefonų ekranus

Kalbant apie ekrano technologiją, Xiaomi Mi telefonai gali būti vadinami vienais geriausių rinkoje. Xiaomi Mi ekranai telefonams naudoti pažangiausią AMOLED technologiją. Būtent AMOLED ekranuose matysime ryškius, natūraliai atrodančius vaizdus, gilesnę juodą spalvą ir pastebimesnius kontrastus. 

Xiaomi Mi ekranuose taip pat gali būti įdiegta pažangi HDR technologija, todėl galėsite mėgautis nuostabiais įvairaus turinio vaizdais. Daugumos telefonų, kaip ir Xiaomi Mi 8 Lite ekranai yra apsaugoti papildoma ekrano apsaugos technologija. Tai padeda apsisaugoti originalų ekraną nuo įbrėžimų ir kitų pažeidimų. 

Xiaomi Mi 8 Lite ekranų kaina

Jeigu jus domina Xiaomi Mi 8 Lite telefonų dalys ir ekranai patrauklia kaina – peržvelkite mūsų prekių katalogą. Pasinaudoję rikiavimo įrankiu greitai rasite patraukliausius pasiūlymus. Na, o jeigu vyksta akcija, pažymėtiems ekranams taikomos nuolaidos ir juos pavyks įsigyti dar pigiau nei įprastai.