Xiaomi Pocophone F1 ekranai

Aktyvūs filtrai

Xiaomi Pocophone F1 ekranai

Turite Xiaomi Pocophone F1 telefoną, tačiau jo ekranas pažeistas, sudaužytas arba visai neveikia? Nebūtina skubėti galvoti apie naują telefoną, kadangi visų problemų sprendimas gali būti paprastesnis ir pigesnis. Telefonubaterijos.lt, elektroninėje parduotuvėje jūs galite internetu pirkti originalius, atnaujintus Xiaomi Pocophone F1 telefonų ekranus. 

Xiaomi Pocophone F1 telefonų ekranai internetu

Dažniausiai mobiliųjų telefonų ekranai įskyla, būna pažeidžiami telefonui iškritus ar jį sutrenkus. Tačiau taip pat pasitaiko ir techninių, elektroninių ar kitų gedimų, dėl ko vizualiai telefono ekranas gal ir neatrodo pažeistas, tačiau jis neberodo vaizdo. Naujo telefono pirkimas gali būti nuo 3 iki kone 30 kartų brangesnis nei naujas ekranas, kurį įstačius, Xiaomi Pocophone F1 išmanusis vėl veiktų taip, kaip anksčiau. Visus keitimo darbus galime atlikti vietoje, paslaugų centre, Vilniuje, o dalims ir paslaugai suteiksime garantiją!

Apie Xiaomi Pocophone F1 telefonų ekranus

Kalbant apie ekrano technologiją, Xiaomi Mi telefonai gali būti vadinami vienais geriausių rinkoje. Xiaomi Mi ekranai telefonams naudoti pažangiausią AMOLED technologiją. Būtent AMOLED ekranuose matysime ryškius, natūraliai atrodančius vaizdus, gilesnę juodą spalvą ir pastebimesnius kontrastus. 

Xiaomi Mi ekranuose taip pat gali būti įdiegta pažangi HDR technologija, todėl galėsite mėgautis nuostabiais įvairaus turinio vaizdais. Daugumos telefonų, kaip ir Xiaomi Pocophone F1 ekranai yra apsaugoti papildoma ekrano apsaugos technologija. Tai padeda apsisaugoti originalų ekraną nuo įbrėžimų ir kitų pažeidimų. 

Xiaomi Pocophone F1 ekranų kaina

Jeigu jus domina Xiaomi Pocophone F1 telefonų dalys ir ekranai patrauklia kaina – peržvelkite mūsų prekių katalogą. Pasinaudoję rikiavimo įrankiu greitai rasite patraukliausius pasiūlymus. Na, o jeigu vyksta akcija, pažymėtiems ekranams taikomos nuolaidos ir juos pavyks įsigyti dar pigiau nei įprastai.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį