iPhone 5 ekranai

Aktyvūs filtrai

iPhone 5 ekranai

Telefonubaterijos.lt siūlomi pakaitiniai ekranai telefonams Apple iPhone 5 yra patogi galimybė pakeisti pažeistą iPhone ekraną. Prieš pirkdami internetu, prekės puslapyje galite sužinoti visą aktualią techninę informaciją apie dominantį ekraną, o taip pat mėgautis ir bene patraukliausia kaina. Kartu su jūsų ekranu dažniausiai pridėsime ir visą įrankių rinkinį patogiam ekrano keitimui arba darbą galėsime atlikti vietoje, paslaugų centre, Vilniuje.

iPhone 5 telefonų ekranai internetu

Mūsų kataloge esantys mobiliųjų Apple iPhone 5 telefonų ekranai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų ir naudojant naujausias ekranų technologijas. Šių ekranų kokybė yra artimiausia originalui, o kartu su jais, Telefonubaterijos.lt elektroninėje parduotuvėje patogiai randamos ir kitos telefonų dalys bei ekranai kitiems iPhone modeliams.

Apie iPhone 5 telefonų ekranus

Apple savo telefonuose naudoja skystųjų kristalų ekrano (LCD) technologiją arba naujuose modeliuose randamą AMOLED skystųjų kristalų technologiją. 

Šio tipo ekranuose vaizdams kurti naudojami skystieji kristalai, todėl ekranai yra ploni, lengvi, išsiskiria aukšta raiška ir ryškiomis spalvomis. Lietimui jautriame jūsų iPhone 5 ekrane naudojama unikali technologija, su kurios pagalba ekranas itin tiksliai ir greitai jaučia signalus bei gali pajausti prisilietimą. Tai leidžia naudotojams lengvai pasiekti įvairias prietaiso funkcijas, o rodomų vaizdų raiška būna labai aukšta. 

iPhone 5 ekranų kaina

Galutinė jūsų iPhone 5 ekranų kaina yra nurodoma prekių kataloge. Dažniausiai siūlomas ir nemokamas pristatymas, o jeigu norite, paslaugų centre galėsime seną ekraną pakeisti nauju. Mes darbams ir dalims suteiksime garantiją. Domina galimybė pirkti pigiau? Ieškokite akcijų, kurių metu LCD ir AMOLED ekranai iPhone išmaniesiems kainuoja nuo kelių iki keliasdešimties procentų mažiau.