iPhone 14 Plus dėklai

Norisi apsaugoti savo telefoną, pakeisti jo išvaizdą arba padidinti praktiškumą? Tada esate kaip tik toje vietoje, kur reikia, kadangi Telefonubaterijos.lt prekių kataloge yra iPhone 14 Plus mobilųjų telefonų dėklai.

Aktyvūs filtrai

iPhone 14 Plus telefonų dėklai internetu

Nelaukite eilėse ir geriausią dėkliuką savo iPhone telefonui įsigykite internetu. Telefonubaterijos.lt siūlo gausų, kokybiškų dėkliukų asortimentą, kurie apsaugos telefoną nuo pažeidimų ir net galės praplėsti panaudojimo galimybes ar pakeisti įrenginio išvaizdą.

Pagal savo poreikius pasirinkite patogiausius pristatymo ir apmokėjimo būdus.

iPhone 14 Plus telefonų dėklai mūsų asortimente

Nors asortimente esantys iPhone 14 Plus telefonų dėklai gali būti labai įvairūs, dažniausiai rinktis galėsite tarp skaidrių ir spalvotų dėkliukų iš silikono bei dėkliukų su magnetais.

Verta papildomai išskirti tai, kuo pasižymi dėklai telefonams su magnetais. Visi iPhone telefonai turi daug priedų ir suderinamų aksesuarų, kurie naudoja magnetus. Tai gali būti bevieliai įkrovikliai, laikikliai, kameros stovai ir kita. Jeigu turite dėklą su magnetu, jis lengvai prisitvirtina ir telefoną galima naudoti dar įvairesniems tikslams.

Na, o silikoniniai skaidrūs ir spalvoti mobiliųjų telefonų dėklai dažniausiai suteikia identišką apsaugą, tačiau spalvoti gali pakeisti telefono išvaizdą, paslėpti nusidėvėjimo ar pažeidimų žymes.

iPhone 14 Plus telefonų dėklų kaina

Prie kiekvienos prekės kataloge yra nurodoma ir jos kaina. Rikiavimo įrankio pagalba lengviau matysite pigiausius ar populiariausius dėkliukus savo iPhone 14 Plus. Be to, jeigu pamatysite, kad dėklas telefonui yra parduodamas su akcija, jį įsigysite dar pigiau. 

Visi užsakymai nuo 30 eurų pristatomi nemokamai.