iPhone 7 Plus / 8 Plus dėklai

Apsaugokite savo telefoną iPhone 7 Plus / 8 Plus nuo pažeidimų arba suteikite jo išvaizdai daugiau išskirtinumo bei praplėskite jo funkcionalumą su nauju dėkliuku. Iš Telefonubaterijos.lt parduotuvės internetu galite įsigyti patiems įvairiausiems Apple išmaniesiems telefonams skirtus dėkliukus labai patrauklia kaina. Visi užsakymai nuo 30 eurų pristatomi nemokamai, o dėkliukų prekių kataloge yra visiems norams ir skoniams!

Aktyvūs filtrai

iPhone 7 Plus / 8 Plus telefonų dėklai internetu

Pirkti dėklą savo iPhone 7 Plus / 8 Plus telefonui internetu – paprasta ir patogu. Jums nereikia laukti eilėse, o kadangi prekių kataloge yra didelė įvairovė, tikrai galima rasti savo norus ir skonį atitinkantį variantą. Kai prekių krepšelyje jau yra tas dėklas telefonui, kurį norite įsigyti, patys galite pasirinkti labiausiai patinkantį apmokėjimo ir pristatymo metodą

Telefonubaterijos.lt elektroninėje parduotuvėje parduodami ne tik iPhone 7 Plus / 8 Plus telefonų dėklai, tačiau ir kiti aksesuarai bei dalys šiam ir kitiems išmaniesiems telefonams. 

iPhone 7 Plus / 8 Plus telefonų dėklai mūsų asortimente

Mūsų asortimente lengviausia išskirti skaidrius, spalvotus dėkliukus ir Apple dėkliukus su magnetais. Čia iš karto matysite, kurie dėkliukai tinka būtent jūsų išmaniojo modeliui. Skaidrūs dėklai telefonams mažiausiai pakeičia jo estetiką ir paprastai pasižymi patrauklia kaina.

Spalvoti dėkliukai gali paslėpti senesnio telefono nusidėvėjimo žymes arba pakeisti jo įvaizdį į tokį, kuris jums labiau patinka. Na, o mobiliųjų telefonų dėklai su magnetu gali prisitvirtinti prie laikiklių, pasiūlyti patogesnį bevielį krovimą ir kitus privalumus. 

iPhone 7 Plus / 8 Plus telefonų dėklų kaina

Skirtingi dėkliukai išsiskiria skirtinga kaina. Skaidrūs dėkliukai įprastai kainuoja pigiau nei turintys magnetus. Silikoniniai dėkliukai pigesni už metalinius, pagamintus iš odos ir kitus, dažnai sutinkamus variantus. Tačiau, jeigu pasinaudosite prekių rikiavimo įrankiu ir ieškosite iPhone 7 Plus / 8 Plus dėklų su akcija, nesunkiai turėtumėte rasti pigiau kainuojančius variantus.