iPhone X / Xs telefonų dėklai

Ieškote dėklo savo iPhone X / Xs telefonui, kuris gerai apsaugotų korpusą ar pagerintų įrenginio išvaizdą? Tada esate kaip tik ten, kur reikia!

Parduotuvė Telefonubaterijos.lt siūlo patrauklią galimybę internetu, patraukliomis kainomis pirkti dėklus įvairiems Apple išmaniųjų telefonų modeliams, įskaitant ir iPhone X / Xs. Rinkitės iš gausaus, kokybiškų dėkliukų asortimento. Atkreipkite dėmesį ir į tai, kad prekių kataloge yra ne tik dėklai telefonams, tačiau ir kiti aksesuarai bei dalys iPhone X / Xs.

Aktyvūs filtrai

iPhone X / Xs telefonų dėklai internetu

Pirkti dėkliukus telefonui internetu yra ne tik bene patogiausias, bet ir turbūt paprasčiausias būdas. Jums nereikia laukti eilėse. Kiekviena prekė turi savo puslapį ir ją atsidarę galite matyti, kokiomis savybėmis pasižymi patinkantys mobiliųjų telefonų dėklai iPhone X / Xs išmaniajam bei kurią prekę verta rinktis. Labai patogu naudotis ir prekių filtrais bei rikiavimo įrankiu, su kurių pagalba sutrumpinsite paieškoms reikalingą laiką.

iPhone X / Xs telefonų dėklai mūsų asortimente

Apple išmaniesiems skirtų dėklų asortimentas yra tikrai platus. Paprasčiausia turimus dėkliukus skirstyti į tris pagrindines kategorijas: skaidrius, spalvotus ir su magnetais.

Skaidrus dėklas telefonui iPhone X / Xs tiks tuomet, kai svarbiausia – apsauga, tačiau nesinori slėpti tikrojo dizaino arba ieškote pigiausio varianto. Spalvoti telefonų dėklai turi daugiau charakterio, tačiau ne visiems norisi ryškaus arba kitokios nei telefonas spalvos dėklo. Na, o dėkliukai su magnetu yra kiek brangesni, tačiau labai praktiški, kadangi juos lengviau naudoti automobilyje (galima pritvirtinti), krauti belaidžiu būdu ar filmuoti turinį. 

iPhone X / Xs telefonų dėklų kaina

Bendrai vertinant, Apple iPhone išmaniųjų telefonų dėklų kaina svyruoja nuo kelių iki maždaug 20-30 eurų. Tačiau prekių kataloge kai kada galite rasti ir ne vieną iPhone X / Xs dėkliuką su akcija, kuris kainuos pigiau nei kiti. 

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį