Telefonų priedai

Jeigu jus domina kokybiški priedai telefonams ir norite patogiai, greitai bei patrauklia kaina juos įsigyti internetu, mūsų parduotuvėje rasite visko, ko tik galėtų prireikti. Prekių kataloge yra tokie mobiliųjų telefonų priedai ir aksesuarai, kaip: USB laidai įkrovikliams ar duomenų perdavimui, įkrovikliai, ausinės, specialūs automobiliniai įkrovikliai, laikikliai automobiliui, išorinės baterijos bei kiti mobiliųjų priedai. Turime Apple, Huawei, Xiaomi, Samsung, OnePlus ir kitų gamintojų telefonams tinkančių priedų.

Aktyvūs filtrai

Patogiai filtruokite prekes pagal kategoriją arba rikiuokite pagal sau aktualiausius kriterijus. Internetinėje parduotuvėje veikiantys filtrai ir rikiavimo įrankis leidžia greičiau rasti, kurie priedai telefonams internetu jums tinka. Nusprendus pirkti, įsidėkite prekes į krepšelį, pasirinkite patogiausią pristatymo būdą ir pereikite prie apmokėjimo. Jeigu telefonų priedai parduodami su akcija ar vyksta išpardavimas, aukščiausios kokybės prekes pavyks įsigyti dar žemesne kaina nei įprastai.

Kiekvienos prekės puslapyje rasite aprašymą ir svarbiausią techninę informaciją. Jeigu reikalingi aksesuarai telefonams ir/ar mobiliųjų telefonų priedai, tačiau sunku rasti tai, ko ieškote, nedvejokite susisiekti telefonu arba rašydami žinutes interneto puslapyje. Atsakysime ir patarsime!

Populiariausi mobiliųjų telefonų priedai

Tarp populiariausių priedų mobiliesiems telefonams visuomet patenka:

·        USB laidai

·        Įprasti, originalūs, į lizdą jungiami įkrovikliai

·        Belaidžiai įkrovikliai

·        Ausinės

·        Telefonų laikikliai automobiliams

USB laidai dažniausiai reikalingi dėl dviejų priežasčių. Pirmoji yra prijungimas prie lizdo jungiamo įkroviklio. Per laiką daugybė USB laidų susidėvi, sugenda jungtys ir reikia laidą pakeisti. Šiuo atveju, kategorijoje priedai telefonams yra parduodami būtent šie mobiliųjų priedai, kurių reikia įkrovimui.

Į lizdą jungiami originalūs įkrovikliai leidžia efektyviai ir sklandžiai pakrauti jūsų telefono bateriją. Jeigu renkatės neoriginalią, žemos kokybės kopiją, kai kurie įrenginiai gali jos net nepripažinti. Labai svarbu rinktis aukštos kokybės įkroviklius. Telefonubaterijos.lt siūlomi priedai telefonams kategorijoje „įkrovikliai“ yra originalūs arba aukštos kokybės kopijos.

Belaidžiai įkrovikliai – modernūs telefonų aksesuarai, kurie prideda be galo daug patogumo naudotojams. Su jais galima bet kada įkrauti telefoną nevargstant su laidais.

Ausinės leidžia klausyti jūsų mėgstamą muziką, žiūrėti vaizdo turinį su garsu arba mėgautis patinkančiomis tinklalaidėmis.

Na, o telefonų laikikliai pravers ne tik pavėžėjams, bet ir visiems, kurie nori rasti saugią vietą savo išmaniajam telefonui, kol vairuoja. Užuot vargstant jo ieškant rankinukuose ar kuprinėse bei rizikuojant subraižymu įvairiose dėtuvėse, daug patogiau jį laikyti ten, kur jis pasiekiamas ir matomas.

Aksesuarai telefonams internetu

Telefonų priedai internetu apsimoka dėl daugiau nei vienos priežasties.

Visų pirma – jums nereikia stovėti eilėse ar gaišti laiko važiuojant į fizines parduotuves. Nors mūsų telefonų priedai yra Vilniuje, tačiau prekes galite atvykti atsiimti į parduotuvę arba mes pasirūpinsime pristatymu visoje Lietuvoje. Tokiuose miestuose, kaip Kaunas, Klaipėda, Vilnius, Šiauliai ir mažesniuose miesteliuose galite rinktis pristatymą į Omniva siuntų terminalus arba gauti registruotą siuntą paštu.

Antrasis privalumas – patrauklios kainos. Mes nuolat plečiame savo siūlomų prekių asortimentą ir atrenkame tik kokybiškiausius, originalius arba aukščiausios kokybės kopijų priedus.

Na ir kaip trečią privalumą galima išskirti tai, kad interneto puslapyje jūs rasite visą informaciją, kurios gali reikėti pirkėjams. Tiek apie tai, kaip patikę telefonų priedai veikia, tiek techninę informaciją pavyks pamatyti prekės puslapyje. Kitu atveju į klausimus mielai atsakys mūsų komanda!

Telefonubaterijos.lt - kokybiški priedai Jūsų išmaniajam

Telefonubaterijos.lt – viena vieta, kur yra visi priedai telefonams. Rinkitės Samsung, iPhone, Xiaomi, Nokia, OnePlus, Huawei ir kitų gamintojų mobiliesiems skirtą produkciją. Pakeiskite susidėvėjusį ir vos veikiantį laidą arba įsigykite trūkstamą laikiklį automobiliui. Na, o gal pats laikas patogiau įkrauti telefonus belaidžio įkroviklio pagalba? Kad ir ko reikia – tai rasite čia!

Telefonų aksesuarai yra ir mūsų parduotuvėje, kurios adresas Vilnius, S.Žukausko g. 1, tačiau internetiniai užsakymai pristatomi ir į kitas vietas.

Siūlome nemokamą prekių pristatymą užsakymams virš 30€. 

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį