• -20,00 €
  • Nauja
iPhone X ekranas (OLED)

iPhone X ekranas (Premium)

79,99 €
59,99 € Sutaupote 20,00 €

iPhone X ekranas (Premium kokybės)Įsigiję Premium kokybės ekraną, galėsite mėgautis ryškiomis, natūraliomis spalvomis, detaliais vaizdiniais ir nepriekaištinga raiška. iPhone Premium ekranas, kuris pagal kokybę yra arčiausiai originalo, rečiau dūžta ir susibraižo, o jo stiklas yra jautrus lietimui.

Kartu su užsakymu nemokamai gausite pilną įrankių komplektą ekrano keitimui.

Kiekis

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė arba Mokėjimas Atsiimant Prekę.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 30€.

  Nemokamas Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinio garantiją.

iPhone X ekranas, kurio įstrižainė yra 5,8 colio, savo nepriekaištinga kokybe prilygsta originaliam telefono ekranui. Premium ekranas, priešingai nei kitos kopijos, naudojimąsi telefonu paverčia ne tik didesniu malonumu, bet kartu ir mažiau vargina akis. iPhone X ekranas atkuria, sodrias, natūralias spalvas, detalius vaizdinius aukščiausia raiška. Ekrano stiklas yra patvarus, todėl net nukritus rečiau dūžta ar susibraižo.

iPhone X ekrano keitimas, kuriuo mes pasirūpinome už jus iš anksto, bus paprastas ir nesudėtingas, nes nemokamai kartu su užsakymu gausite pilną įrankių komplektą ekrano keitimui. Rekomenduojame peržiūrėti video su keitimo instrukcija ir darbą atlikti neskubant, kruopščiai, kad nepažeistumėt ekrano.

iPhone X telefonas, pagamintas 2017 metais, yra ne tik patrauklaus dizaino, bet ir turi iš tvirto, susibraižymams atsparaus stiklo nugarėlę, kuri švelniai atspindi šviesą. iPhone X telefonas yra vienas greičiausių ir galingiausių išmaniųjų, nes turi pažangų „A11 Bionic“ procesorių. Išmaniajame esanti veido atpažinimo funkcija – itin saugi ir tiksli. iPhone X turi kokybišką tiek priekinę, tiek dvigubą pagrindinę kamerą, kurios leis daryti aukščiausios kokybės nuotraukas.

Jums taip pat gali patikti

Siųsti žinutę


iPhone X ekranas (Premium)

iPhone X ekranas (Premium)

Nesiųsime jokio SPAM

Kuo galime Jums padėti?