• Nauja
Xiaomi Pocophone F1 ekranas (Org. restauruotas)

Xiaomi Pocophone F1 ekranas (Org. restauruotas)

42,99 €

Originalus Xiaomi Pocophone F1 ekranas.

Šis ekranas yra originalus restauruotas tad puikiai pakeis Jūsų originalų ekraną.

Restauruotas ekranas (refurbished) - tai ekranas, kurio viršutinis stiklas buvo pakeistas nauju. Visos funkcijos, kokybė prilygsta originaliam ekranui.Spalvos:

  • Juodas

Kiekvienam pirkėjui nemokamai pridėsime įrankių komplektą, kuris skirtas ekrano keitimui bei klijus, ekrano įklijavimui į korpusą.

Kiekis

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė arba Mokėjimas Atsiimant Prekę.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 30€.

  Nemokamas Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinio garantiją.

Xiaomi Pocophone F1 ekranas, kurio įstrižainė 6,18 colio, yra originalus restauruotas ir atitinka visus griežčiausius gamintojo reikalavimus. Ekranas pasižymi padidintu prisilietimų jautrumu, yra ryškus ir spalvingas, todėl puikiai pasitarnaus naudojant programėles ar žaidžiant. Originalus restauruotas ekranas, priešingai nei jo kopija, rečiau dūžta ir susibraižo.

Xiaomi Pocophone F1 ekrano keitimas reikalauja specialių įrankių ir klijų. Pilną įrankių komplektą ir B7000 klijus jums nemokamai pridėsime prie užsakymo. Šie specialūs klijai reikalingi įklijuoti ekraną į korpusą, kad laikui bėgant jis nejudėtų, būtų sandarus bei atsparus drėgmei. Rekomenduojame prieš keičiant ekraną peržiūrėti video, kuriame pateikta keitimo instrukcija.

Xiaomi Pocophone F1 telefonas pagamintas 2018 metais. Šis telefonas pasižymi galingu procesoriumi, didžiule baterija, greitu jos įkrovimu bei paspartintu programų paleidimu. Net ir sudėtingomis sąlygomis aukščiausios kokybės kadrus leis fiksuoti aukštos raiškos kamera su ypač dideliais pikseliais ir dirbtiniu intelektu.

Jums taip pat gali patikti

Siųsti žinutę


Xiaomi Pocophone F1 ekranas (Org. restauruotas)

Xiaomi Pocophone F1 ekranas (Org. restauruotas)

Nesiųsime jokio SPAM

Kuo galime Jums padėti?

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį