• Nauja
Huawei P Smart 2019 ekranas (Org. restauruotas)

Huawei P Smart 2019 ekranas (Org. restauruotas)

49,99 €

Originalus Huawei P Smart 2019 ekranas.

Ekranas taip pat tinka Huawei P Smart+ 2019.

Šis ekranas yra originalus restauruotas tad puikiai pakeis Jūsų originalų ekraną.

Restauruotas ekranas (refurbished) - tai ekranas, kurio viršutinis stiklas buvo pakeistas nauju. Visos funkcijos, kokybė prilygsta originaliam ekranui.Galimos spalvos:

  • Juoda

Prie kiekvieno ekrano nemokamai pridedame įrankių komplektą jo pakeitimui bei klijus skirtus įklijuoti ekraną į korpusą.

Kiekis

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė arba Mokėjimas Atsiimant Prekę.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 30€.

  Nemokamas Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinio garantiją.

Huawei P Smart 2019 ekranas kurio įtrižainė 6.21 colio. Ekranas - ORIGINALUS restauruotas, dėl to pasižymi ypač aukšta, gamintojo griežčiausius reikalavimus atitinkančia kokybe. Įsigijus neoriginalų ekraną dažnas klientas susiduria su spalvų, lietimo problemomis. Dėl šios priežasties siūlomas būtent originalus restauruotas ekranas, o ne kopija.

Huawei P Smart 2019 ekano keitimas reikalauja specialių įrankių bei klijų, dėl to prie kiekvieno užsakymo pridedame pilną įrankių komplektą skirtą ekranų keitimui bei B7000 klijus. Specialūs telefono remontui skirti klijai naudojami ekraną įklijuoti į korpusą, kad laikui bėgant jis nejudėtų, taip pat sandarumui nuo drėgmės užtikrinti.

Keičiant ekraną rekomenduojame peržiūrėti kelis video su keitimo intrukcija ir darbus atlikti ypač kruopščiai, neskubant. Ekranas yra viena pažeidžiamiausių telefono dalių, dėl to reikia ypatingo kruopštumo, jo neįskelti, nepažeisti.

Huawei P Smart 2019 telefonas išleistas 2019m. sausio mėn, pasižymi ypač aukštos raiškos , 6.21 colio ekranu, bei talpia 3400 mAh baterija. Skirtumas tarp pirmosios šio telefono versijos ir 2019 metų serijos net 2 metai.

El. parduotuvėje taip pat galima įsigyti šio modelio originalią bateriją kurios talpa 3400 mAh.

Siųsti žinutę


Huawei P Smart 2019 ekranas (Org. restauruotas)

Huawei P Smart 2019 ekranas (Org. restauruotas)

Nesiųsime jokio SPAM

Kuo galime Jums padėti?