• Nauja
Huawei P20 ekranas (Org. restauruotas)

Huawei P20 ekranas (Org. restauruotas)

49,99 €

Originalus Huawei P20 ekranas.

Šis ekranas yra originalus restauruotas tad puikiai pakeis Jūsų originalų ekraną.

Restauruotas ekranas (refurbished) - tai ekranas, kurio viršutinis stiklas buvo pakeistas nauju. Visos funkcijos, kokybė prilygsta originaliam ekranui.

Spalvos:

  • Juodas

Nemokamai prie kiekvieno užsakymo pridėsime pilną įrankių komplektą ekrano keitimui bei B7000 klijus, skirtus ekrano įklijavimui į korpusą.

Kiekis

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė arba Mokėjimas Atsiimant Prekę.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 30€.

  Nemokamas Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinio garantiją.

Huawei P20 ekranas, kurio įstrižainė 5,8 colio, yra originalus restauruotas ir atitinka griežčiausius gamintojo reikalavimus. Ryškus, milijonus spalvų atkuriantis aukščiausios raiškos ekranas, filmų ir nuotraukų peržiūras pavers vienu malonumu. Tik originalus restauruotas ekranas, priešingai nei jo kopija, turi pažangią apsaugą nuo įbrėžimų. Taip pat nesusidursite su stiklo lietimo problemomis.

Huawei P20 ekrano keitimas reikalauja specialių įrankių ir klijų, kuriuos jums nemokamai pridėsime prie užsakymo. Gavę pilną įrankių komplektą ir B7000 klijus, ekraną nesunkiai pasikeisti patys. Prieš keičiant ekraną, rekomenduojame peržiūrėti video su keitimo instrukcija. Darbą atlikite kruopščiai, neskubant, kad nepažeistumėt ekrano.

Huawei P20 telefonas pagamintas 2018 metais. Šis telefonas turi dvigubą kamerą, dirbtinį intelektą, automatinį fokusavimą ir vaizdo stabilizavimą, kas leidžia daryti profesionalias nuotraukas. Huawei P20 išsiskiria prabangaus dizaino veidrodine nugarėle bei dulkėms ir purslams atspariu korpusu. Telefono baterija talpi ir greitai kraunama.

Jums taip pat gali patikti

Siųsti žinutę


Huawei P20 ekranas (Org. restauruotas)

Huawei P20 ekranas (Org. restauruotas)

Nesiųsime jokio SPAM

Kuo galime Jums padėti?