• Nauja
iPhone 6s baterija 1715 mAh (OEM)

iPhone 6s baterija 1715 mAh (OEM)

15,99 €

iPhone 6s baterija (OEM).

OEM kokybė - aukščiausia galima baterijos kokybė kaip analogo. Baterijos gaminamos iš originalios kokybės komponentų, dėl to užtikrina ypač ilgą tarnavimą.

"OEM" baterija patikimai tarnauja, todėl, priešingai nei pigi kopija, ji jums nesukels papildomų rūpesčių dėl dažno krovimo ar/ir ilgo įkrovimo laiko.

Akumuliatoriaus talpa - 1715 mAh.

Prie kiekvieno užsakymo pridėsime visus reikalingus įrankius baterijos pakeitimui bei lipnias juosteles įklijuoti į korpusą - dėl to pakeitimas bus ypač paprastas.

Kiekis

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė arba Mokėjimas Atsiimant Prekę.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 30€.

  Nemokamas Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinio garantiją.

iPhone 6s baterija yra 1715 mAh talpos. Tinka šiems modeliams: A1633, A1688, A1700. Kadangi baterija OEM, o ne pigus analogas - naudositės aukščiausios įmanomos kokybės akumuliatoriumi kuris užtikrins ilgą ir kokybišką tarnavimą.

iPhone 6s baterijos keitimas - labai nesudėtingas procesas. Turint reikiamus įrankius (kuriuos pridedame kartu perkant bateriją) užtruksite vos 20-30 minučių. Patyrę meistrai baterijos keitimą galit atlikti net per 10 minučių. Prieš keičiant bateriją rekomenduojame peržiūrėti kelis skirtingus video su keitimo instrukcija kuriuose nurodomas baterijos keitimo procesas žingsnis po žingsio.

iPhone 6s telefonas buvo išleistas 2015 metais. Telefonas pasižymėjo ypač greitu procesoriumi, stulbinančiu dizainu ir 4.7 colio įstrižainės ekranu. Baterija, nors ir nebuvo ypač didelės talpos (1715 mAh) pasižymėjo ypač ilgu tarnavimu dėl naujojo A9 procesoriaus ir puikaus telefono optimizavimo.

Keli svarbiausi patarimai keičiant iPhone 6s bateriją:

Norint lengviau išimti bateriją - prieš tai išimkite dalį atsakingą už vibraciją (taptic engine). Ją rasite žemiau telefono baterijos;

Pakėlę telefono ekraną neatlenkite jo daugiau kaip 90 laipsnių. Tai padarius ekrano jungtys (šleifai) gali pasižeisti ar įtrūkti;

Atjunkite ir nuimkite telefoną ekraną prieš išimant bateriją;

Prieš nuimant ekraną būtinai atjunkite akumuliatorių.

Visiems akumuliatoriams suteikiama net 6 mėn. garantija!

Jums taip pat gali patikti

Siųsti žinutę


iPhone 6s baterija 1715 mAh (OEM)

iPhone 6s baterija 1715 mAh (OEM)

Nesiųsime jokio SPAM

Kuo galime Jums padėti?