• Išpardavimas!
  • −25%
  • Nauja
Xiaomi Redmi Note 6 Pro ekranas (Originalus)

Xiaomi Redmi Note 6 Pro ekranas (Originalus)

39,99 €
29,99 € Sutaupote 25%
Nėra mokesčio

Originalus Xiaomi Redmi Note 6 Pro ekranas.

Originalus telefono ekranas pasižymi ne tik patvariu stiklu, bet ir įspūdingu spalvų atkūrimu. Tik įsigijus originalų ekraną, o ne jo kopiją, galėsite mėgautis detaliais, ryškiais vaizdais, nesusidursite su lietimo problemomis.

Spalvos:

  • Juodas

Perkantiems ekraną, nemokamai prie užsakymo pridėsime pilną įrankių komplektą ir B7000 klijus.

Kiekis

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė arba Mokėjimas Atsiimant Prekę.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 20€.

  Nemokamas Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinio garantiją.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro ekranas, kurio įstrižainė 6,26 colio, yra originalus, atitinkantis visus griežčiausius gamintojo reikalavimus. Ekranas pasižymi detaliais, ryškiais, atkuriančiais kiekvieną atspalvį vaizdais, todėl jame malonu skaityti tekstą, žaisti žaidimus. Kadangi tai originalus ekranas, o ne kopija, jo stiklas yra patvarus, rečiau dūžta ir susibraižo.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro ekrano keitimas yra nesudėtingas, bet atsakingas procesas. Prie užsakymo nemokamai pridėsime pilną įrankių komplektą ir B7000 klijus, skirtus ekrano įklijavimui į korpusą, kad laikui bėgant jis nejudėtų, būtų atsparus dulkėms, drėgmei. Rekomenduojame prieš atliekant darbą peržiūrėti video su keitimo instrukcija.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro telefonas pagamintas 2018 metais. Šis telefonas išsiskiria dideliu ekranu, kuris stebina savo raiška. Telefonas turi keturias kameras, todėl nuotraukos yra dar aiškesnės, ryškesnės ir su daugiau detalių. Spartusis procesorius užtikrina darbą be trikdžių, o didelė baterija džiugina ilgu tarnavimo laiku.

Jums taip pat gali patikti

Siųsti žinutę


Xiaomi Redmi Note 6 Pro ekranas (Originalus)

Xiaomi Redmi Note 6 Pro ekranas (Originalus)

Nesiųsime jokio SPAM

Kuo galime Jums padėti?

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį