• Nauja
Huawei P30 Lite ekranas (Originalus)

Huawei P30 Lite ekranas (Originalus)

49,99 €

Originalus Huawei P30 Lite ekranas.

Šis originalus telefono ekranas ypatingai spalvingas ir leis jums mėgautis itin aukštos kokybės vaizdu. Detalūs, ryškūs, atkuriantys kiekvieną atspalvį vaizdai galimi tik įsigijus ir naudojant ekrano originalą, ne kopiją.

Spalvos:

  • Juodas

Kiekvienam pirkusiam telefono ekraną, pridėsime įrankius ekrano keitimui bei klijus, ekrano įklijavimui į korpusą.

Kiekis

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė arba Mokėjimas Atsiimant Prekę.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 30€.

  Nemokamas Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinio garantiją.

Huawei P30 Lite ekranas, kurio įstrižainė 6,15 colio yra originalus ir ypatingai spalvingas, vaizdą atkuriantis aukščiausia raiška. Kadangi mūsų parduodamas ekranas yra aukščiausios kokybės, atitinkantis visus griežčiausius gamintojo reikalavimus, vaizdo turinio žiūrėjimas per šį ekraną mažiau vargins jūsų akis. Nesusidursite su lietimo, atsparumo problemomis.

Huawei P30 Lite ekrano keitimas reikalauja specialių įrankių ir klijų, kuriuos mes jums nemokamai pridėsime prie užsakymo. Gavę pilną įrankių komplektą ir B7000 klijus, jūs galėsite pasikeisti ekraną patys. Prieš tai rekomenduojame peržiūrėti video su keitimo instrukcija. Darbą atlikite kruopščiai, neskubėdami, kad nepažeistumėt ekrano.

Huawei P30 Lite telefonas pagamintas 2019 metais. Šis telefonas išsiskiria patraukliu ir išskirtiniu savo dizainu – plonu ir lengvu profiliu, ryškiomis korpuso spalvomis. Huawei P30 Lite telefonas turi aukštos raiškos trigubą kamerą, kas leidžia daryti aukštos kokybės nuotraukas. Šis telefonas palaiko greitojo įkrovimo galimybę.

Jums taip pat gali patikti

Siųsti žinutę


Huawei P30 Lite ekranas (Originalus)

Huawei P30 Lite ekranas (Originalus)

Nesiųsime jokio SPAM

Kuo galime Jums padėti?

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį