• Išpardavimas!
  • −10%
  • Nauja
Huawei P Smart ekranas (Originalus)

Huawei P Smart ekranas (Originalus)

39,99 €
35,99 € Sutaupote 10%

Originalus Huawei P Smart ekranas.

Šis originalus ekranas yra patikimas ir patvarus. Kadangi tai ne kopija, jis rečiau dūžta ir susibraižo. Įsigiję originalų ekraną mėgausitės jo ypatingu ryškumu, šviesumu.

Spalvos:

  • Juodas
  • Baltas

Kiekvienas pirkėjas, kuris įsigys telefono ekraną, nemokamai gaus pilną įrankių komplektą ekrano keitimui bei klijus, ekrano įklijavimui į korpusą.

Spalvos
Kiekis

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė arba Mokėjimas Atsiimant Prekę.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 30€.

  Nemokamas Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinio garantiją.

Huawei P Smart ekranas, kurio įstrižainė 6,21 colio, yra įspūdingų spalvų ir ypatingai ryškus. Telefono ekranas yra aukščiausios kokybės ir atitinka griežčiausius gamintojo reikalavimus. Tai originalus, atsparus drėgmei, dulkėms ekranas. Jį naudojant nesusidursite su lietimo problemomis.

Huawei P Smart ekrano keitimas reikalauja specialių įrankių ir B7000 klijų, kuriuos nemokamai gausite įsigiję ekraną. Peržiūrėję video su keitimo instrukcija, tai galėsite atlikti patys. Rekomenduojame darbą atlikti kruopščiai, neskubant, kad nepažeistumėt, neįskeltumėt ekrano.

Huawei P Smart telefonas pagamintas 2019 metais. Telefonas pasižymi išskirtiniu dizainu, ypač aukštos raiškos ekranu, talpia baterija bei funkcionalia ir gerai fotografuojančia pagrindine dviguba kamera.

Siųsti žinutę


Huawei P Smart ekranas (Originalus)

Huawei P Smart ekranas (Originalus)

Nesiųsime jokio SPAM

Kuo galime Jums padėti?

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį