• Nauja
Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekranas (Originalus)

Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekranas (Originalus)

54,99 €
Nėra mokesčio

Originalus Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekranas.

Originalus telefono ekranas pasižymi šviesumu ir atkuria natūralias spalvas, kurios nerėžia akies. Kadangi tai originalus ekranas, o ne kopija, stiklas yra patvarus, rečiau dūžta ir susibraižo.

Spalvos:

  • Juodas

Kiekvienam, įsigijusiam telefono ekraną, prie užsakymo nemokamai pridėsime pilną įrankių komplektą ekrano keitimui ir B7000 klijus.

Kiekis

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė arba Mokėjimas Atsiimant Prekę.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 20€.

  Nemokamas Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinio garantiją.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekranas, kurio įstrižainė 6.53 colio, yra originalus, patvarus ir patikimas. Jis atkuria natūralias spalvas, kurios nerėžia, nevargina akies. Ekranas pasižymi šviesumu, todėl puikiai pasitarnauja žaidžiant žaidimus, skaitant elektronines knygas. Originalus ekranas atitinka pačius griežčiausius gamintojo reikalavimus, todėl yra patikimas – stiklas patvarus, rečiau dūžta ir susibraižo.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekrano keitimas reikalauja specialių įrankių bei klijų. Pilną įrankių komplektą ekrano keitimui bei B7000 klijus, ekrano įklijavimui į korpusą jūs gausite nemokamai kartu su užsakymu. Rekomenduojam prieš keičiant ekraną peržiūrėti video su keitimo instrukcija. Darbą atlikite kruopščiai, neskubėdami.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro telefonas pagamintas 2019 metais ir yra – išvaizdus, patvarus, galingas. Įrenginio keturguba kamera stebina ne tik raiška, detalumu, bet ir kitomis teikiamomis galimybėmis. Nuotraukų ryškumas užtikrinamas net ir prastomis apšvietimo sąlygomis. Telefone įmontuotas galingas procesorius.

Jums taip pat gali patikti

Siųsti žinutę


Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekranas (Originalus)

Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekranas (Originalus)

Nesiųsime jokio SPAM

Kuo galime Jums padėti?

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį